Serial „Supermarket” – idealna propozycja na jesienne wieczory

Serial „Supermarket” – idealna propozycja na jesienne wieczory

Wraz z jesienią wracają do łask ciepłe kocyki, kubki wypełnione herbatką albo gorącą czekoladą.
Do idealnego jesiennego pakietu brakuje tylko dobrego serialu. Jakiego? Wszystko zależy od nastroju. Ale jeśli chcecie obejrzeć coś lekkiego i macie ochotę się pośmiać to dobrze się składa bo mogę Wam coś polecić….

Jeśli macie ochotę obejrzeć coś lekkiego to dobrą propozycją będzie „Supermarket” [„Superstore”] (dostępny na Netflixie).

Odcinki są dość, krótkie, ale powstało już kilka sezonów więc zasiadajcie przed ekrany bo jest co oglądać!

Jak sam tytuł wskazuje miejscem akcji jest supermarket. Kieruje nim Glenn, który, moim zdaniem, jest jedną z ciekawszych postaci, której losy będziecie śledzić podczas seansu. Niewątpliwie jest gwiazdą „Supermarketu”. Raz usłyszany ton jego głosu zostanie w waszej głowie na zawsze. Nie żartuję! Koniecznie musicie to usłyszeć.

Jeśli oglądaliście serial „Brzydula Betty” to z pewnością rozpoznacie jedną z aktorek, która gra w serialu, ponieważ pojawia się w nim America Ferrera . Mam wrażenie, że postać, w którą się wciela (Amy) jest jedną z nielicznych osób w supermarkecie, które poważnie i odpowiedzialnie myślą o swojej pracy.

Zaglądając na zaplecze „Supermarketu” spotkacie bardzo różne osobowości. Interesująca jest postać Diny, która złapie każdego złodzieja. Bez wątpienia ta barwna postać wielokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy. Oczywiście trzeba też wspomnieć o Jonah, którego pojawienie się w supermarkecie wywołuje niemałe poruszenie wśród damskiej części załogi. Ale to tylko część pracowników Cloud9, których losy będziecie śledzić. Każda z postaci jest na swój sposób ciekawa i wyrazista.

Supermarket to serial lekki, wywołujący szeroki uśmiech na twarzy. Jeśli zachęciłam Was do obejrzenia tego serialu to zabierajcie ciepły kocyk i siadajcie przed ekrany!