Znacie serial „Sprawa idealna”?

Znacie serial „Sprawa idealna”?

Uprzedzam na wstępie – jestem ogromną fanką serialu „W garniturach”. Obejrzałam wszystkie 9(!) sezonów na Netflixie. Moim zdaniem pierwsze sezony są zdecydowanie najlepsze!

Jeśli nie mieliście tej przyjemności to bardzo polecam Wam nadrobić zaległości. O tym serialu z pewnością jeszcze kiedyś napiszę bo te kilka sezonów sprawia, że jest o czym.

Ale wracając do tematu wpisu…

…jeśli tak jak ja jesteście fanami filmowego Harveya Spectera, fascynuje Was życie wielkich amerykańskich kancelarii adwokackich to być może spodoba się Wam się również inny serial.

Mam na myśli serial „Sprawa idealna”.

Tak więc, co my tu mamy? Oczywiście, jak już zapowiedziałam, wielkie sprawy sądowe z tematami politycznymi w tle (polityka szczególnie mocno wybija się na pierwszy plan w ostatnim sezonie). Po zakamarkach filmowej kancelarii oprowadzi Was genialna prawniczka Diane Lockhart (w tej roli Christine Baranski).

Nie chcę zdradzać za wiele, aby nie odbierać Wam przyjemności z oglądania. W każdym razie uważam, że jest to jeden z ciekawszych seriali, na który warto zarezerwować kilka wolnych wieczorów.

Gdzie można go obejrzeć? W danym momencie jest dostępny na HBO GO.